Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER TŘEBÍČ/BRNO

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme obchodního manažera se zaměřením na elektro/energetiku nebo stavby s kanceláří v Brně či Třebíči.

Co Vás čeká?
  • Hledáte nové obchodní příležitosti, máte volné pole působnosti v rámci ČR
  • Sestavujete zákazníkovi nabídku dle jeho potřeb
  • Podporujete vztahy se stávajícími klienty
  • Komunikujete s týmy napříč společností, objednávku budete mít pod kontrolou od A až po Z
  • Řešíte zakázky v řádech milionů

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/energie/stavby podmínkou
  • Zkušenost na pozici obchodního zástupce, nebo projektového manažera (alespoň 5 let)
  • Zakládáte si na dobrém vystupování a komunikačních schopnostech
  • Umíte si najít dobré obchodní příležitosti
  • Time management je pro Vás samozřejmostí
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny sick day
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Nadstandartní finanční ohodnocení, bonusový program za realizované zakázky
  • Kancelář v Brně nebo Třebíči
  • Přátelské neformální prostředí
  • Další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, firemní akce…)

Jiná sdělení

Jsme elektromontážní společnost s 30letou tradicí. Realizujeme elektromontážní a servisní práce v kraji Vysočina i po celé ČR. Mezi naše významné klienty patří společnosti Innogy, ČEPRO, Net4Gas, EG.D, MERO a mnoho dalších.

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ MANAŽER TŘEBÍČ/BRNO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ MANAŽER TŘEBÍČ/BRNO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.